Darbo procesas

Darbas yra viena iš seniausių žmogaus savybių, kuri atsirado anksti žmogaus evoliucijos metu ir buvo ypatingai svarbi žmogaus vystymosi dalis. Visi tipai turi darbo procesą smegenyse. Darbas yra specifinė neprotinė savybė kuri tiesiogiai nekeičia žmogaus intelekto, bet žmogaus intelektą labiausiai sustiprina. Darbas yra judamosiose jutimo zonose:

darbas wire

Psichologine prasme darbo savybė yra atsakinga už veiksmų ir veiklos koordinavimą. Darbas yra vystoma savybė, tad žmogus gali būti darbštesnis (labiau linkęs į darbą) arba mažiau darbštus ir to pasėkoje jausti didesnį postūmį į veiklą arba mažesnį.

Platono, Darvino ir Linkolno tipai

Platono, Darvino ir Linkolno tipai ypatingi tuo, kad darbas yra jų asmenybės elementu (asmenybės valdymo srityje kontroliuojama neprotine savybe). Darbo asmenybės elementas padarė šiuos tris tipus tiesiogiai tipo asmenybės prasme linkusius į darbą ir veiklą ir jeigu šie tipai vengia veiklos, tuomet iškart prasideda asmenybės ir vaizduotės sutrikimai (tuo tarpu kitiem tipams darbo vengimas neatneša tokios žalos).

Bendra prasme moteriška lytis yra darbštesnė už vyriškąją lytį.